Vuosaari-Seura Yhteystiedot

Yhteystiedot

Vuosaari-Seuran hallitus 2017

Puheenjohtaja
Hanna-Kaisa Siimes
hksiimes@gmail.com
050 589 8790

Varapuheenjohtaja
Anna-Maija Virta
virta.annamaija@gmail.com
040 546 1909

Sihteeri
Satu Toivonen
murupolku@gmail.com
040 8212 097

Tiedottaja
Matti Silvonen
matti.silvonen@gmail.com
050 3444 683

Kari Loman
kari@surfnet.fi
050 1661

Stefan Loman
loman.stefan@gmail.com
050 520 3390

Matti Pöhö
irmeli.poho@kolumbus.fi
045 840 9080

Arja Sääksmäki
arja.saaksmaki@gmail.com
050 344 3046

Raili Rankinen
raili.rankinen@gmail.com
050 555 5605


Seuran toimikuntien ja työryhmien vastuuhenkilöt 

Kulttuuri- ja kotiseututoimikunta

Hanna-Kaisa Siimes

Tiedotus- ja nettitoimikunta

Matti Silvonen

Palstaviljelytoimikunta

Kari Loman

Sjökulla-toimikunta

Anna-Maija Virta

Taloushallintotoimikunta

Arja Sääksmäki

Ympäristö- ja maankäyttötoimikunta

Matti Lipponen
matti.lipponen@welho.com
040 824 8704

Nuorisotoimikunta

Stefan Loman

Retket

Matti Pöhö

Jäsenasiat

Arja Sääksmäki

Vuosaaren kirjoittajat

Kaiho Nieminen
kaiho.nieminen@hotmail.com
040 570 7165

Seuran edustajat yhteistoimintaryhmissä 2017

Vuosaari-toimikunta

Matti Lipponen
Hanna-Kaisa Siimes

Esitteitä

Vuosaari-Seuran esite